KONST / Litografier / Färglitografi 13789065
nr 1378 9065
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce). Signerad. Motivet: 51x62, yttermått inklusive ram: 70x81 cm
Kondition: spricka i glas
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:24:06
500 kr
700 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg